Lesław Niemczyk

Zapal się do finansów
i przedsiębiorczości!

Lesław Niemczyk

Zapal się do finansów i przedsiębiorczości!

Jesteś uczniem? Skorzystaj z bezpłatnych poradników finansowych (ebooków)

mar 24, 2022 | Blog

W 2. dniu VI Kongresu Edukacji Finansowej i Przedsiębiorczości idę o krok dalej udostępniając dla uczniów naszych szkół dwie moje książki adresowane do młodzieży. Są to poradniki pt. „Żydowska szkoła finansów i przedsiębiorczości” i „Amerykańska szkoła finansów przedsiębiorczości”.

Razem z dwoma wczoraj bezpłatnie udostępnionymi kursami finansowymi online robi się z tego całkiem ciekawy pakiet edukacyjny. Zachęcam głównie młodzież szkolną do skorzystania z tych materiałów, ale także rodziców i nauczycieli.

Każdy rodzic i nauczyciel, który uważnie przeczyta te książki będzie świetnie przygotowany do tego, aby w atrakcyjny sposób opowiadać o finansach i przedsiębiorczości. Co więcej, książki podpowiadają wiele narzędzi i prostych zasad metodycznych, które można wykorzystać w codziennym życiu.

Zastosuj specjalny kupon rabatowy!

Zapraszam do pobrania moich dwóch książek w formie elektronicznej:

Wystarczy, że przy “zakupie” zastosujesz kupon „jestemuczniem”, a możesz pozyskać je bezpłatnie. Życzę owocnej lektury. Jeśli książki spodobają Ci się, to zachęć do ich lektury Twoje koleżeństwo ze szkoły!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły

Zapowiedź 10. książki: jak inwestować w akcje

Zapowiedź 10. książki: jak inwestować w akcje

Od lipca br., a więc już przez około pół roku, dość intensywnie piszę moją 10. książkę, która prezentuje know-how na temat, jak inwestować w akcje. Obecnie stan zaawansowania prac nad...