Zapisy na kurs pt. FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera

wrz 26, 2018 | Newsy

Czy jestem w stanie dotrzeć z moim kursem finansowym do Twojego domu? Jeszcze kilkanaście lat temu organizacja szkoleń finansowych wymagała wiele zachodu. Trener musiał jeździć po kraju, wynajmować sale, spać w hotelach, mocno starać się by rozreklamować swój kurs. Dziś wszystko staje się o wiele prostsze i to jest fantastyczne! Ty nie musisz wychodzić z domu, aby wziąć udział w profesjonalnym kursie finansowym pt. „FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera”. Ja nie muszę jeździć po kraju i spać w hotelach 😉

Jak powstał kurs FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milonera?

Długo się nie odzywałem ostatnio w mediach społecznościowych. To dlatego, że jeden spośród Was, Pan Bartek, namówił mnie do opublikowania na platformie udemy.com kursu finansowego. Bardzo spodobał mi się ten pomysł. W przeciągu kilku ostatnich tygodni opracowałem i nagrałem ponad 3 godziny intensywnego szkolenia finansowego przeznaczonego dla młodych ludzi i ambitnych rodzin. Czyli wszystkich tych, którzy pragną stabilności finansowej, a może nawet marzą o wolności finansowej. Brakuje im jednak motywacji, wiedzy finansowej, znajomości trików ułatwiających budowanie zdrowych nawyków finansowych i dobrego powodu, aby po prostu jakoś zacząć tę przygodę. Dlatego powstał zdalny kurs „FINANSE OSOBISTE” krok po kroku od Zera do Milionera.

Czego nauczysz się uczestnicząc w moim kursie finansowym?

Mam wrażenie, że żyjemy w okresie boomu na kursy finansowe. Ma to swoje plusy i minusy. Zaletą jest to, że jako społeczeństwo odkrywamy, że praktycznie zorientowana wiedza ekonomiczna i zdrowe nawyki finansowe mogą być niesamowicie ważnymi czynnikami sukcesu i rozwoju osobistego. Wadą jest jednak to, że praktycznie każdy może wejść w rolę eksperta finansów osobistych i serwować edukację finansową niskiej jakości praktycznie bez konsekwencji, ale za to z zyskiem! Sam miałem możliwość „podglądnięcia” kilku kursów finansowych i byłem nimi, mówiąc delikatnie, zniesmaczony. Dlatego bardzo się cieszę, że mogę dostarczyć na rynek mój kurs – intensywny, rzetelny, bazujący na sprawdzonej metodzie i mam nadzieję, że również przyjazny, łatwy do “połknięcia”.

Kurs „FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera składa się z 12 części. Dwie spośród nich możecie obejrzeć w wolnym dostępie na platformie udemy.com w kategorii „Rozwój osobisty” i podkategorii „Finanse osobiste”. Uczestniczenie w pozostałych 10 częściach wymaga zapisania się na kurs. Całość to ponad 3 godziny szkolenia, którego struktura jest następująca:

Wstęp (FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera)

 1. Jak skutecznie korzystać z kursu?
 2. Czym jest pieniądz i kim jesteś Ty?
 3. Zdrowe nawyki finansowe a instrumenty finansowe?
 4. Gdzie się podziały nasze pieniądze?
 5. Jak zaplanować miesięczne wydatki?
 6. Jak zaplanować największe wydatki i inwestycje
 7. Dlaczego powinniśmy inwestować 10-20% dochodów?
 8. W jaki sposób myślą bogaci i co im to daje?
 9. Jak podejmować dobre decyzje finansowe?
 10. Czy kupować mieszkania pod wynajem na kredyt?
 11. Zarządzanie czasem, marka osobista, dobra luksusowe

Uważam, że jest to całościowy program tego, co powinien wiedzieć przeciętny człowiek, aby skutecznie zarządzać finansami. W sumie szkoda, że nie uczą o tym w szkołach podstawowych (na ten temat zajrzyj tutaj: link).

Podstawowa cena kursu finansowego oraz możliwe rabaty

W zapowiedzi kursu na moim kanele w Yotube pytam Was o cenę kursu. Rzeczywiście chciałem, aby kurs był w podstawowej cenie jak najtańszy. Jednakże niecałkowicie za darmo. Choć wartość tego kursu finansowego według mnie to około 1.000 zł, to jego cenę chciałem ustalić na 29-39 zł. Niestety, taka bazowa cena na udemy.com nie jest możliwa. Wybrałem pierwszy i najniższy poziom cenowy, który obecnie wynosi 69,99 zł. Według mnie to za dużo i nie jestem z tego zadowolony, bo mój kurs finansowy ma być jak najbardziej cenowo dostępny. Na szczęście dopisałem się do programu marketingowego udemy.com. Dzięki temu kurs będzie osiągalny, co pewien czas, w promocyjnej cenie. Jeżeli dowiem się o takich akcjach rabatowych, to zaraz dam znać przez moją stronę na Facebook.

Wiem jednak także, że dla wieli spośród Was cena 69,99 zł nie jest problemem. W końcu to tylko nieco ponad 5 zł za jedną spośród 12 części. Nie trudno policzyć, że rezygnując z jednej kawy latte na mieście masz odcinek kursu finansowego za darmo 😉 Jestem pewien, że po pierwszym miesiącu z moim kursem oszczędzisz dużo więcej niż cena całego kursu. Nie będzie to trudne, więc już teraz zapraszam! 🙂

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły

Mocna jednoprocentowa podwyżka stóp NBP!

Mocna jednoprocentowa podwyżka stóp NBP!

Informacja po posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej w dniu 6 kwietnia 2022 r. Rada podjęła decyzję o podwyższeniu stopy referencyjnej NBP o 1,00 pkt proc., tj. do poziomu 4,50%....