#Zostanwdomu: Zapisy na bezpłatne kursy finansowe online już otwarte!

mar 28, 2020 | Blog

Ostatnie dni pokazały (link) jak wielkie zapotrzebowanie społeczne istnieje na kursy online w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Tylko w marcu na moje kursy dokonano prawie 3.000 zapisów.

Dzięki platformie Udemy możemy wykorzystywać czas przymusowego pobytu w domach na rozwój i planować pomyślną przyszłość. Jednocześnie zostając w domach skutecznie skracamy czas zagrożenia pandemią koronawirusa.

Dlatego powinniśmy kontynuować nasz udział w #AkcjaEdukacja i #Zostanwdomu. W związku z tym rozpoczynam:

Zapisy na bezpłatne kursy finansowe online

W dniu 1 kwietnia (to nie będzie Prima Aprilis!) w godzinach przedpołudniowych zostaną udostępnione linki i bezpłatne kupony służące do rejestracji na dwa moje kursy (poniżej aktywne linki z opisem kursów):

– Podstawy Rachunkowości od Zera do Buchaltera początkującego

– Wstęp do Zarządzania, Finansów i Rachunkowości Biznesu

Bardzo proszę o upowszechnianie tej informacji do wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych edukacją online w naszej dziedzinie.

Uwaga! Aby otrzymać te linki i kupony, już teraz można zapisywać się na Newsletter Akademii Finansów i Handlu prowadzonej przeze mnie (bezpłatne kupony będą rozsyłane głównie przez Newsletter). Formularz rejestracyjny znajdziesz w górnym prawym rogu strony pod menu.

Kursy finansowe online w dyskontowych cenach

W ostatnich dniach otrzymuję zapytania, jak zarządzać finansami w kryzysie, którego powinniśmy się przecież spodziewać. Otóż według mnie nie jest potrzebne szczególne przygotowanie do kryzysu gospodarczego, o ile wcześniej postępowaliśmy rozsądnie. Moje dwa kursy online o finansach osobistych (rodziny) tworzyłem przyjmując konserwatywne (ostrożne) zasady zarządzania finansami. Co to znaczy?

Poważniejsze kryzysy w gospodarce zdarzają się dość regularnie co kilka, kilkanaście lat (w 2008 roku kryzys pożyczek hipotecznych wysokiego ryzyka, w 2001 roku kryzys bańki internetowej, itd.). Dlatego szaleństwem jest agresywne zadłużanie się bez opamiętania z nadzieją, że zawsze wszystko będzie dobrze (Niestety właśnie do tego zachęcają przeróżne książki, poradniki, kursy i tutoriale).

Oprócz niedużego zadłużenia w czasach kryzysu potrzebna jest także umiejętność trzymania pod kontrolą wydatków (kosztów). Zapewniam, że wszystkie te zagadnienia są uwzględnione w moich kursach finansowych. Są to zatem kursy zarówno na czas prosperity, jak i kryzysu!

Dlatego już dzisiaj są aktywne kupony rabatowe “ANTYKRYZYS”. Uprawniają on do zakupu każdego z poniższych kursów finansowych po dyskontowej cenie 34,99 zł:

– FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera (zachęcam, aby od tego kursu zacząć – tutaj sprawdź opis)

– Finanse od Podstaw w Praktyce od Zera do Prywatnego Bankiera (kurs rozwijający zagadnienia podstawowe przedstawione w kursie FINANSE OSOBISTE… – tutaj sprawdź opis)

Jednocześnie wraz z Udemy daję gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli kurs rozczaruje kursanta z jakichkolwiek powodów. Kupny rabatowe są ważne tylko 5 dni!

Zachowaj spokój i rób swoje… w domu

Do wpisu z antywirusowymi pozdrowieniami dla Was dołączam grafikę słynnego brytyjskiego plakatu propagandowego sprzed ponad 80 lat. Lekko go przerobiłem dostosowując do chwili obecnej. Oryginał brzmiał “Zachowaj spokój i rób swoje” (Keep calm and carry  on). Ja dodałem “…zdalnie” (Online). Czyli “Keep Calm and Carry on Online!”

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły