14. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 8-14 listopada 2021

lis 8, 2021 | Newsy

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

 

Moje wydarzenie online z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021

Ja również w ramach tego “festiwalu przedsiębiorczości” zorganizowałem bezpłatne mini-szkolenie. Zapraszam na wykład/szkolenie online pt. Czego nauczył mnie Benjamin Franklin? W dniu 12 listopada o godz. 13.00 na blogu i vlogu przypomnę sylwetkę Benjamina Franklina. Dlaczego akurat jego?

Jest on dla mnie jedną z najbardziej fascynujących postaci amerykańskiej przedsiębiorczości. Wybitnym człowiekiem, któremu o własnych siłach udało się zrealizować amerykański mit od zera do milionera. Co więcej, był bodaj jednym z pierwszych, któremu w Ameryce udała się ta sztuka w tak spektakularny sposób. Opowiem, jak tego dokonał, czyli jakimi zasadami i narzędziami się posiłkował. 

Tutaj link do Konfeo, gdzie można oficjalnie zarejestrować się na wydarzenie (choć nie jest to oczywiście konieczne, aby w nim uczestniczyć): https://benjamin-franklin-tp2021-r-i.konfeo.com/

 

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły

Mocna jednoprocentowa podwyżka stóp NBP!

Mocna jednoprocentowa podwyżka stóp NBP!

Informacja po posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej w dniu 6 kwietnia 2022 r. Rada podjęła decyzję o podwyższeniu stopy referencyjnej NBP o 1,00 pkt proc., tj. do poziomu 4,50%....