Recenzja książki o odkrywaniu talentów “Wielka ryba” Adama Szustaka OP

gru 18, 2020 | Polecam

Co może mieć wspólnego blog finansowy z książką pt. “Wielka Ryba” słynnego dominikanina Adama Szustaka z kanału na Youtube “Langusta na palmie”? Na pierwszy rzut oka niewiele. Jednakże wówczas nie pojawiłaby się na mojej stronie. Jest ona przecież dedykowana finansom i przedsiębiorczości! Zatem rzućcie okiem na filmową recenzję tejże książki na moim kanale Youtube:

Okryj swoje talenty, aby na nich zbudować wielkie story!

Książkę polecam szczególnie tym, którzy wciąż poszukują własnej drogi. Tym, którzy chcą się utwierdzić w przekonaniu, czy dobrych wyborów zawodowych dokonali przed laty. Może także jesteście rodzicami, którzy starają się pomóc swojemu dziecku w wyborze drogi życiowej. Jeśli tak, to sięgnijcie po tę książkę.

W tym celu nie trzeba jej nawet czytać całej. Wystarczy przeczytać krótki rozdział 8. pt. “Konkretne narzędzie“. W tym rozdziale autor podpowie nam, jak szukać tzw. “sweat spotów” w historii naszego dzieciństwa, młodości i dorosłości. Dalej pokarze narzędzie, które pozwoli nam syntetyzować wyniki poznawania własnych talentów.

Na tej zaś podstawie będziemy w stanie ułożyć własne “story”. To story zaś to początek świadomego rozwoju tych talentów, dzięki którym lepsze może być nasze życie oraz otaczający nas świat. Dlatego polecam! Może ktoś odkryje w sobie, że jest wielkim talentem w dziedzinie finansów i przedsiębiorczości.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły