Kurs finansowy: FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera

To kompletny kurs finansów osobistych. Podpowiada, jak zarabiać, oszczędzać i inwestować pieniądze, aby osiągnąć wolność finansową! BESTSELLER! Ponad 430 kursantów. 82 recenzje z bardzo wysoką średnią 4,7 (w skali od 1 do 5).

Czy wiesz, że w ciągu naszego całego życia przez nasze rachunki bankowe, portfele i ręce przepływa gigantyczna rzeka pieniędzy? Niewielu ludzi wie, że wystarczy poświęcić jej od 1 do 2 godzin miesięcznie, aby rozpocząć fantastyczną podróż ku wolności finansowej.

Tak, tak! Wolność finansowa jest w zasięgu praktycznie każdego z nas! Zapraszam Cię, usiądź ze mną nad brzegiem finansowej rzeki i popatrzmy skąd napływają pieniądze i dokąd odchodzą. Spróbujmy uregulować tę rzekę stosując proste instrumenty finansowe i triki finansowe. W jednym miejscu postawimy tamę, w innym umocnimy brzeg, w jeszcze innym pogłębimy koryto rzeki.

Może także uda się nam zorganizować dodatkowe dopływy finansowe? Dlatego w trakcie kursu finansowego porozmawiamy o istocie pieniądza i jego zdolności do rozmnażania się.

Przygodę finansową zacznij od miejsca, w którym jesteś!

Nawet jeśli zarabiasz stosunkowo niewiele, możesz bardzo wyraźnie poprawić swoją sytuację finansową. Osiągniesz to, jeśli zadasz sobie trud uważania na szczegóły.

Nawet jeśli jesteś na starcie życia i zaczynasz niemalże od zera, to możesz dojść bardzo daleko w dziedzinie finansowej niezależności. Nie musisz wiedzieć wszystkiego o finansach. Wystarczy, że będziesz wiedział to, co jest naprawdę skuteczne! Do tego nie potrzebujesz wieloletnich studiów ekonomicznych, ale dobrej edukacji finansowej!

W naszych finansach osobistych tkwią ogromne możliwości! Wystarczy tylko odkryć te możliwości i odpowiednio rozwinąć praktykując zdrowe nawyki finansowe. Nie zwlekaj i rozpocznij wspaniałą finansową przygodę! Przygodę, która na przestrzeni lat może uczynić z Ciebie człowieka sukcesu! Sukcesu mierzonego latami owocnego życia!

Dlaczego jedni ludzie odnoszą sukcesy finansowe, a drudzy nie?

Czy znasz z widzenia lub słyszenia ludzi, którym jak gdyby się wszystko i zawsze udaje? Czy to możliwe, że los tak nierówno dzieli? Jednym zawsze wszystko wychodzi i odnoszą sukces. Inni skazani są na porażkę i za cokolwiek się wezmą, to obracają w ruinę.

Otóż ślepy los nikogo nie predestynuje do zwycięstwa i przegranej. To nasz sposób myślenia i działania uprawdopodabnia sukcesy i porażki. Jest to szczególnie ewidentne w dziedzinie ekonomii i finansów.

Ten kurs finansowy odsłoni przed Tobą charakterystyczny sposób myślenia o pieniądzach ludzi zamożnych i bogatych. Po ukończeniu tego kursu zrozumiesz, dlaczego dziecko dorastające w zamożnej rodzinie ma większe szanse na sukces finansowy, niż dziecko pochodzące z niezamożnej rodziny.

Nie chodzi tutaj o kapitał finansowy, który dziedziczy dziecko z zamożnej rodziny. Istotniejsza jest inteligencja finansowa, którą dziecko nabywa obserwując swoich rodziców. Ważniejsze od samego kapitału są schematy myślenia o tymże kapitale znane od stuleci. Teraz możesz poznać je i Ty!

Kurs finansowy ze 100% gwarancją satysfakcji lub zwrot kasy!

Mój kurs finansowy „FINANSOWY OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera” dostępny jest tylko w ofercie On-line. Nie jeżdżę z tym szkoleniem finansowym po całej Polsce. Ma to swoje minusy, ponieważ nie możemy się spotkać i poznać osobiście. Jednakże plusów jest więcej, niż minusów.

Po pierwsze, szkolenie stacjonarne zorganizowane w Twoim mieście musiałoby Cię kosztować około 1.000 zł! Skąd taka cena? Ja musiałbym poświęcić co najmniej dwa dni robocze oczekując w zamian stosownego wynagrodzenia. Dodatkowo musiałbym zapłacić za paliwo na dojazd, nocleg w hotelu, jedzenie w restauracji, wynajęcie sali szkoleniowej, marketing kursu itd.

Po drugie, Ty musiałbyś sztywno dostosować się do ram czasowych i miejsca kursu finansowego. Ponadto, jeśli okazałoby się, że kurs finansowy z jakichkolwiek powodów nie spełnił Twoich oczekiwań, to ja nie byłbym w stanie oddać Ci 100% zapłaconej ceny, ponieważ miałbym spore wydatki na organizację tego przedsięwzięcia.

Dlatego warte podkreślenia jest to, że kurs finansowy „FINANSOWY OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera” kosztuje mniej niż 100 zł! A ponieważ jest dystrybuowany On-line przez platformę edukacyjną Udemy.com, to masz 30 dniową 100% gwarancję zwrotu ceny, jeżeli kurs finansowy Cię rozczaruje! Nie musisz nawet podawać przyczyny Twojego niezadowolenia. Po prostu żądasz od Udemy zwrotu! Zatem jest to kurs finansowy ze 100% gwarancją satysfakcji lub zwrot całej wydanej kasy bez najmniejszych wykrętów!

Ten kurs finansowy to najlepsza inwestycja, nie wydatek!

Czasami młodzi ludzie pytają mnie od czego zacząć inwestycje? Czu kupić akcje na giełdzie? A może obligacje? Odkładać oszczędności na zakup małej nieruchomości? Może garaż pod wynajem? A może założyć bloga? Albo vloga na YouTube? Ja wówczas odpowiadam: Wszystko to bardzo dobre, ale zacznij od czegoś innego.

Zacznij od ukształtowania zdrowych nawyków finansowych! Zacznij od solidnego przerobienia elementarnego kursu finansowego takiego, jak „FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera”. Jeśli na sam początek nauczysz się kilku prostych trików finansowych, to wierzę, że za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat masz dużą szansę naprawdę zostać milionerem, a może nawet multimilionerem!

Ale nie trzeba tak długo czekać na rezultaty. Jestem pewien tego, że w czasie pierwszego kwartału, to jest 3 miesięcy od zakupu i przerobienia mojego kursu finansowego, twoje myślenie o finansach pozwoli Ci oszczędzić dużo więcej pieniędzy, niż wydasz na zakup kursu.

Dlatego ten kurs finansowy to świetna inwestycja! Inwestycja, której stopa zwrotu nie może się równać praktycznie z niczym.  Ta stopa wielokrotnie przekroczy zyski na akcjach, obligacjach, nieruchomościach, itd. W praktycznie zorientowanej wiedzy ekonomicznej, solidnej edukacji finansowej, której rezultatem jest inteligencja finansowa, świadomość finansowa kryje się największy potencjał zwrotu i tworzenia wartości!

Fantastyczne recenzje uczestników kursu finansowego. Sprawdź na Udemy!

Mój kurs finansowy zbiera naprawdę fantastyczne recenzje zadowolonych kursantów. Możesz je przeczytać na stronie docelowej kursu na Udemy.com (link kliknij tutaj).

W sumie te dobre recenzję cieszą mnie bardziej, niż pieniądze, które zarabiam na sprzedaży kursu finansowego. Bardzo dobre oceny i recenzje to zachęta dla mnie do dalszej pracy dla Was. Ponadto to dowód, że Wasze życia zmienia się na lepsze w bardzo ważnej dziedzinie finansów osobistych!

Bardzo dobrze i jasno wszystko wyjaśnione. Świetny pomysł z rozpisywaniem tego co Pan mówi na tablicy (trafia do wzrokowców). Kolejną zaletą jest podawanie przykładów na zasadzie życia codziennego, przez co łatwiej zrozumieć analogię.

 • „Świetny, zwięzły i dający dużo konkretnych informacji kurs o finansach osobistych. A co bardzo ważne przekazany w bardzo przystępny i zrozumiały sposób. Jak najbardziej polecam! Serdeczne życzenia dla autora, Pana Lesława Niemczyk.” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Bardzo dziękuję za świetny kurs. Dał mi Pan do myślenia. Pana kurs zainspirował mnie do lepszego pożytkowania wolnego czasu. Z konsumenta, powoli staje się producentem, pracując nad własnym kursem. Przekazuje Pan bardzo przydatną wiedzę na temat osobistych finansów. Polecam!” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Fachowa wiedza ekonomiczna podana w przystępny sposób. Kurs Pana Lesława to także dużo praktycznych wskazówek, których wdrożenie pomaga w skutecznym kontrolowaniu finansów osobistych. Wykupienie kursu „Finanse osobiste krok po kroku” było bardzo dobrą inwestycją. Zdecydowanie polecam.” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Jestem młodym człowiekiem, w tym roku wyjeżdżam na studia i mam zamiar się sam utrzymywać. Wierzę w to, że dzięki wszystkim informacjom zawartym w tym kursie, będę wiedział jak pomnażać swoje dochody, a także będąc już po studiach i pracując na pełen etat, będę wiedział jak zmierzać ku wolności finansowej.” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)

 

 • „Wiem, że jeszcze nie raz powrócę do tego kursu, a wiedza którą zdobyłem będzie dla mnie przydatna przez całe moje życie. Dziękuję Panu za merytoryczny, prosty przekaz, a także bardzo cenną wiedzę, którą zdobyłem.” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Kurs jest świetny porusza wiele ważnych kwestii związanych z finansami osobistymi. Podparty jest bardzo konkretnymi przykładami. Które mają na celu uzmysłowienie nam czym naprawdę jest bogactwo. I jak je postrzegać. Taka wiedza powinny być nauczana obowiązkowo w szkołach średnich no ale, po co? Lepiej wypuścić młodych analfabetów finansowych ze szkół. Zafundować im milion reklam po to by stwarzać im sztuczne potrzeby, chęć posiadania a w dodatku na kredyt. Bo tak jest łatwiej i szybciej. Niestety na chwilę, a potem? Dlatego Bardzo Polecam Kurs FINANSE OSOBISTE. Bo otwiera nam oczy. Panie Lesławie Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego. Oby więcej takich kursów.” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Długo szukałam kursu na temat finansów osobistych. Przejrzałam różne poradniki i nie znałam nic co pasowałoby do mojej sytuacji materialnej (zarobki średniego szczebla pracownika administracji publicznej, max mogę zaoszczędzić 10% wynagrodzenia). Wierzę, że ten kurs będzie rzeczywiście szyty na miarę dla mnie i pozwoli mi jeszcze lepiej zarządzać finansami. Poza tym, wysoko oceniam te pierwsze dwa odcinki dlatego, że podoba mi się spokojne podejście do tematu, jasne wyjaśnienie zasad i ustalenie reguł. Zapowiada się bardzo sympatycznie :)” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Jestem ekonomistą z wykształcenia, pełniłem w życiu wiele poważnych funkcji, myślę, że w miarę dobrze zarządzałem swoimi finansami. Ponieważ dla dzieci rodzicie nie zawsze są wiarygodnymi doradcami, szukałem kursu który mógłbym im polecić. Z wielką przyjemnością obejrzałem ten kurs, sam też trochę się nauczyłem. To, co go wyróżnia, to rzetelność i autentyczność. Widać, że nie jest sponsorowany przez np. banki czy inne instytucje finansowe, opiera się na podstawowych zasadach rachunkowości i zdrowym rozsądku. Kurs jest prowadzony w sposób prosty i przejrzysty. Brawa dla autora!” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)

 

 • „Zagadnieniem finansów osobistych interesuję się od ponad roku i w związku z tym mam za sobą różnego typu książki, podcasty, blogi itp. Mając już jako-takie rozeznanie w temacie z czystym sercem gorąco polecam kurs Pana Niemczyka. Prowadzący doskonale sprawdza się w roli – przeprowadza nas od zmiany poglądu na temat pieniędzy i audytu osobistej finansowej sytuacji, aż po kwestie związane z początkami inwestowania i zarządzanie czasem czy też marką osobistą (co w dobie wszechobecnych mediów społecznościowych jest bardzo ważne). Prowadzący jasno wskazuje właściwe praktyki, sprawdzone rozwiązania, a także przestrzega przed mniej lub bardziej dotkliwymi pułapkami finansowymi („Efekt Latte”!!). Ciekawą metaforą było m.in. drzewo finansowe, a także jasny podział na producentów/konsumentów. Szczególnie zapamiętałem lekcję poświęconą mieszkaniom pod wynajem na kredyt (otwiera oczy) oraz lekcję związaną z planowaniem większych inwestycji. Napiszę szczerze, że dzięki umiejętnościom komunikacyjnym Pana Niemczyka oraz łatwości w tłumaczeniu kolejnych zagadnień, chciałoby się obejrzeć materiału znacznie więcej. Pisząc wprost – apetyt na tak podawaną wiedzę dopiero mi się zaostrzył i trzymam kciuki (po uprzedniej konsultacji mailowej z prowadzącym) za to, by kurs został jeszcze dodatkowo rozszerzony o nowe zagadnienia (np. początki działalności gospodarczej, podstawy rachunkowości itp.). Podejrzewam, że inni kursanci zgodzą się, że w tym kursie drzemie duży potencjał i warto się nim dzielić. Pozdrawiam wszystkich, którzy szukają sposobu na bardziej świadome zarządzanie swoimi finansami i sądzę, że znaleźliśmy się we właściwym miejscu – na kursie Pana Lesława. ;)” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)
 • „Dobre!:) muszę powiedzieć że jestem laikiem w dziedzinie finansów, tzn. prowadzę gospodarstwo domowe, ale nigdy nie uczyłem się nie analizowałem… teraz nabiera to wszystko sensu i widzę, że można sobie pomóc. Wskazówki, sposób podejścia do oszczędzania… jest moc! 🙂 powodzenia dla wszystkich uczestników kursu !!!” (Uczestnik kursu finansowego, źródło: Udemy)

To tylko wybrane recenzje zadowolonych uczestników kursu finansowego. Wciąż przybywa nowych kursantów i recenzji!

Czego nauczysz się biorąc udział w kursie finansowym?

 • Zdobędziesz całościową i praktycznie zorientowaną wiedzę o finansach osobistych
 • Zrozumiesz, dlaczego jednych pieniądze się trzymają, a innych nie
 • Opanujesz podstawy zdrowych nawyków finansowych
 • Opanujesz sprytne triki finansowe ułatwiające wdrożenie nawyków i dyscypliny finansowej
 • Nauczysz się budżetowania miesięcznych wydatków
 • Nauczysz się budżetowania największych wydatków i inwestycji
 • Nauczysz się sposobu myślenia charakterystycznego dla ludzi zamożnych i bogatych
 • Opanujesz sztukę podejmowania dobrych decyzji finansowych
 • Nauczysz się rozsądnie korzystać z kredytów hipotecznych i podstaw inwestowania w nieruchomości

Struktura kursu finansowego „FINANSE OSOBISTE od Zera do Milionera”

Jedenaście mini wykładów trwających łącznie ponad 3 godziny obejmuje następujące zagadnienia:
1. Jak skutecznie korzystać z kursu? W tej startowej sekcji omawiam strukturę kolejnych części kursu finansowego oraz skuteczną metodę korzystania z niego. Pod koniec tej części znajdziesz także świadectwo osoby robiącej postępy w dziedzinie finansów osobistych, która korzysta z mojej działalności edukacyjnej.

2. Czym jest pieniądz i kim jesteś Ty? Pomnażanie pieniędzy w praktyce wymaga dobrego zrozumienia jego istoty. Dlatego w tej części kursu finansowego staram się wyjaśnić, czym jest pieniądz. Dodatkowo wyjaśniam, że bardzo ważny jest nasz finansowy „mindset”, a więc charakterystyczny sposób myślenia o finansach, który uzdalnia nas do zarabiania, oszczędzania i inwestowania.

3. Zdrowe nawyki finansowe a instrumenty finansowe. W tej części kursu finansowego omawiam najważniejsze instrumenty finansowe, jakich potrzebujesz, aby ustabilizować swoje finanse i obrać na cel wolność finansową. Ponadto mówię o nawykach finansowych, które powinny towarzyszyć zarządzaniu pieniędzmi.

4. Gdzie się rozeszły nasze pieniądze? W tej części kursu finansowego zachęcam do 3-6 miesięcznej dokładnej kontroli Twoich przepływów pieniężnych. Zadanie niełatwe, ale arcyważne i bardzo pożyteczne. Od tego zazwyczaj zaczyna się drogę do wolności finansowej!

5. Jak zaplanować miesięczne wydatki? W tej części kursu finansowego pokazuję, jak budżetować typowe wydatki w Twoim gospodarstwie domowym. Takie planowanie finansowe da Ci poczucie komfortu, że wszystko masz pod kontrolą.

6. Jak zaplanować największe wydatki i inwestycje? Obok planowania miesięcznego powinniście znać także zasady budżetowania największych wydatków i inwestycji. Zakup mieszkania, remont łazienki, studia dla dziecka to zazwyczaj niemały wydatek, który może rozhuśtać Wasze finanse, jeśli nie będzie odpowiednio zaplanowany! W podstawowym kursie finansowym nie może zabraknąć omówienia zasad planowania długoterminowego.

7. Dlaczego powinniśmy inwestować 10-20 proc. dochodów? Systematyczne inwestowanie 10-20% swoich dochodów to podstawa sukcesu finansowego większości zamożnych rodzin. W tej części kursu finansowego naprowadzam Was, jak się do tego zabrać.

8. W jaki sposób myślą bogaci i co im to daje? Myślenie w kategoriach bilansowych to klucz do wolności finansowej. Poświęćmy trochę czasu, aby pojęcia aktywów, kapitałów i zysku nie były nam obce! Kto nie potrafi właściwie myśleć o pomnażaniu majątku, ten będzie miał problem w realizacji tego zadania. Dodatkowo w tej części kursu finansowego znajdziesz zadanie do samodzielnego rozwiązania pt. „Zrób swój pierwszy BILANS!”. Myślenie w kategoriach bilansowych nie jest takie trudne. Można w tym celu wykorzystać Excel.

9. Jak podejmować dobre decyzje finansowe? Jak w praktyce stosować zasady inwestowania i pomnażania majątku? Czy stać Cię obecnie na wysoki poziom życia i luksus? Jeśli nie, to nie wyciągaj po niego rąk! Poczekaj! Oszczędzaj i inwestuj!

10. Czy kupować mieszkania pod wynajem na kredyt? W tej części kursu finansowego obalam powszechne mity dotyczące prostych metod analitycznych służących inwestowaniu w nieruchomości pod wynajem. Porównanie miesięcznego czynszu od najemcy z ratą kredytową do banku to za mało!

11. Zarządzanie czasem, marka osobista, dobra luksusowe. Zapamiętajmy! Trzeba patrzeć na finanse osobiste możliwie jak najszerzej! Finanse osobiste to coś więcej niż nasz rachunek bankowy i portfel!

 

100% satysfakcji z kursu finansowego lub zwrot całej kasy!
Osobiście gwarantuję,

Lesław Niemczyk