Jak znaleźć pracę i oszczędzić czas dzięki Jobsora? Artykuł partnera

mar 6, 2020 | Inne

Poszukiwanie nowego zatrudnienia to dość skomplikowany proces, w którego trakcie należy wziąć pod uwagę wiele zmiennych. Na szczęście istnieją serwisy internetowe dedykowane do czynności tego typu. Przykładem jednego z nich jest Jobsora — doskonale zaprojektowany portal umożliwiający szukanie pracy. Tysiące Polaków miało już okazje przekonać się o jego wyjątkowości. W czym tkwi jego fenomen?

Jak użyć Jobsora, aby znaleźć wymarzoną pracę?

Korzystanie z serwisu Jobsora jest niezwykle proste. Twórcy tej strony internetowej udostępnili użytkownikom wyszukiwarkę, w której wystarczy wpisać interesujące daną osobę stanowisko oraz miasto, w którym poszukiwane jest zatrudnienie. Po zatwierdzeniu swojego wyboru i wciśnięciu niebieskiego przycisku „Szukaj!”, otrzymuje się dostęp do ofert pracy, które odpowiadają indywidualnym wymaganiom bezrobotnego.

Jobsora to jedyny serwis internetowy pozwalający na wyszukiwanie ogłoszeń dotyczących zapotrzebowania firm na pracowników w całym Internecie. Użytkownicy korzystają z ogromnej bazy danych, co w znaczący sposób zwiększa ich szansę na znalezienie zatrudnienia na wymarzonym stanowisku.

Filtry upraszające poszukiwanie pracy

Serwis Jobsora wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i oprócz udostępnienia im opisanej powyżej wyszukiwarki, zamieścił również filtry. Dzięki nim bardzo szybko można odszukać oferty pracy, które najlepiej odzwierciedlają konkretne zainteresowania. Na stronie główniej użytkownicy widzą podział na dwie główne kategorie, czyli:

  • popularne oferty pracy (np. zajęcia dorywcze dla studentów, sprzątanie, zatrudnienie w weekendy i propozycje dla kierowców),
  • wyszukiwanie według miast (np. Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Kraków).

Dodatkowym autem Jobsora jest opcja wyszukiwania zaawansowanego, gdzie zostało przewidziane miejsce na wpisanie nieco bardziej konkretnych parametrów (np. wysokość proponowanego przez pracodawcę wynagrodzenia i czas zamieszczenia ogłoszenia).

[Photo: Marten Bjork / Unsplash]

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane artykuły