#Zostanwdomu: Zapisy na bezpłatne kursy finansowe online już otwarte!

Ostatnie dni pokazały (link) jak wielkie zapotrzebowanie społeczne istnieje na kursy online w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Tylko w marcu na moje kursy dokonano prawie 3.000 zapisów.

Dzięki platformie Udemy możemy wykorzystywać czas przymusowego pobytu w domach na rozwój i planować pomyślną przyszłość. Jednocześnie zostając w domach skutecznie skracamy czas zagrożenia pandemią koronawirusa.

Dlatego powinniśmy kontynuować nasz udział w #AkcjaEdukacja i #Zostanwdomu. W związku z tym rozpoczynam:

Zapisy na bezpłatne kursy finansowe online

W dniu 1 kwietnia (to nie będzie Prima Aprilis!) w godzinach przedpołudniowych zostaną udostępnione linki i bezpłatne kupony służące do rejestracji na dwa moje kursy (poniżej aktywne linki z opisem kursów):

– Podstawy Rachunkowości od Zera do Buchaltera początkującego

– Wstęp do Zarządzania, Finansów i Rachunkowości Biznesu

Bardzo proszę o upowszechnianie tej informacji do wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych edukacją online w naszej dziedzinie.

Uwaga! Aby otrzymać te linki i kupony, już teraz można zapisywać się na Newsletter Akademii Finansów i Handlu prowadzonej przeze mnie (bezpłatne kupony będą rozsyłane głównie przez Newsletter). Formularz rejestracyjny znajdziesz w górnym prawym rogu strony pod menu.

Kursy finansowe online w dyskontowych cenach

W ostatnich dniach otrzymuję zapytania, jak zarządzać finansami w kryzysie, którego powinniśmy się przecież spodziewać. Otóż według mnie nie jest potrzebne szczególne przygotowanie do kryzysu gospodarczego, o ile wcześniej postępowaliśmy rozsądnie. Moje dwa kursy online o finansach osobistych (rodziny) tworzyłem przyjmując konserwatywne (ostrożne) zasady zarządzania finansami. Co to znaczy?

Poważniejsze kryzysy w gospodarce zdarzają się dość regularnie co kilka, kilkanaście lat (w 2008 roku kryzys pożyczek hipotecznych wysokiego ryzyka, w 2001 roku kryzys bańki internetowej, itd.). Dlatego szaleństwem jest agresywne zadłużanie się bez opamiętania z nadzieją, że zawsze wszystko będzie dobrze (Niestety właśnie do tego zachęcają przeróżne książki, poradniki, kursy i tutoriale).

Oprócz niedużego zadłużenia w czasach kryzysu potrzebna jest także umiejętność trzymania pod kontrolą wydatków (kosztów). Zapewniam, że wszystkie te zagadnienia są uwzględnione w moich kursach finansowych. Są to zatem kursy zarówno na czas prosperity, jak i kryzysu!

Dlatego już dzisiaj są aktywne kupony rabatowe „ANTYKRYZYS”. Uprawniają on do zakupu każdego z poniższych kursów finansowych po dyskontowej cenie 34,99 zł:

– FINANSE OSOBISTE krok po kroku od Zera do Milionera (zachęcam, aby od tego kursu zacząć – tutaj sprawdź opis)

– Finanse od Podstaw w Praktyce od Zera do Prywatnego Bankiera (kurs rozwijający zagadnienia podstawowe przedstawione w kursie FINANSE OSOBISTE… – tutaj sprawdź opis)

Jednocześnie wraz z Udemy daję gwarancję pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli kurs rozczaruje kursanta z jakichkolwiek powodów. Kupny rabatowe są ważne tylko 5 dni!

Zachowaj spokój i rób swoje… w domu

Do wpisu z antywirusowymi pozdrowieniami dla Was dołączam grafikę słynnego brytyjskiego plakatu propagandowego sprzed ponad 80 lat. Lekko go przerobiłem dostosowując do chwili obecnej. Oryginał brzmiał „Zachowaj spokój i rób swoje” (Keep calm and carry  on). Ja dodałem „…zdalnie” (Online). Czyli „Keep Calm and Carry on Online!”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *