Książki

Jestem autorem pięciu książek. Obecnie piszę szóstą i będzie ona poświęcona finansom osobistym. Ponadto opublikowałem już kilkadziesiąt artykułów naukowych – głównie z dziedziny zarządzania, rachunkowości i finansów.

Jeżeli chcesz otrzymać mój pierwszy poradnik ekonomniczno-finansowy podpowiadający, jak osiagnąć bogactwo, to zobacz poniższy film:

Może są także wsród Was osoby, które intersują się rachunkowością. Dla nich mam bezpłatny egzemplarz mojej książki pt. „Kapitał intelektualny w księgach rachunkowych oraz sprawozdawczości przedsiębiorstw.” Możesz z niej nauczyć się podstaw rachunkowości finansowej. Rachukowość to nie tylko międzynarodowy język biznesu. John Davison Rockefeller, najbogatszy człowiek w historii, zaczął swoją karierę właśnie od prowadzenia ksiąg rachunkowych 😉 Zatem kliknij poniży link i poznaj tajniki księgowości:

[PDF] Podręcznik do rachunkowości (356 str.)

Zapraszam Cię także na jeden z moich ademickich wykładów otwartych.  Odbył się on na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na Wydziale Finansów. Bardzo miło wspominam tamto spotkanie ze studentami z miasta polskich królów 😉

Jeżeli interesujesz się moją działalnością naukową, to zapraszam na mój profil do serwisu ACADEMIA.EDU. Tam znajdziesz kilka moich książek i artykułów do pobrania w formacie PDF:

https://rzeszow.academia.edu/LesławNiemczyk